Αρχική Σελίδα Ανακοινώσεις ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

PostHeaderIcon ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Η περίοδος ΔΗΛΩΣΕΩΝ για το Χειμερινό Εξάμηνο 2022-23 ορίζεται από 21/10/2022 έως 04/11/2022

Οι φοιτητές/τριες ανεξαρτήτως εξαμήνου μπορούν να δηλώνουν μαθήματα μονών και ζυγών εξαμήνων (εργαστήρια/θεωρίες) δίχως όριο ωρών

Τα μαθήματα της εμβόλιμης δηλώνονται ξεχωριστά στην ΕΜΒΟΛΙΜΗ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ 2022 – 2023 ΔΗΛΩΣΗ.

Οι φοιτητές ως επιλεγόμενο Α' έτους επιλέγουν ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ το μάθημα "ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ"

Προσοχή να προβείτε και στα 3 βήματα δήλωσης (προσωρινή αποθήκευση, έλεγχο ορθότητας και υποβολή- οριστικοποίηση).
Σημειώνεται ότι οι δηλώσεις συγγραμμάτων θα πραγματοποιούνται μετά τις δηλώσεις μαθημάτων των φοιτητών και μέχρι την 23/12/2022 (καταληκτική ημερομηνία από την υπηρεσία ΕΥΔΟΞΟΣ).
Προσοχή: Οι φοιτητές/τριες παραλαμβάνουν τα συγγράμματα μόνο για τα μαθήματα/κωδικούς που έχουν δηλώσει στο τρέχον εξάμηνο.
* Προτιμήστε να κάνετε τις δηλώσεις σας απογευματινές ώρες (προτιμήστε Η/Υ και όχι συσκευή κινητού).
* Σε κάθε περίπτωση οι φοιτητές/τριες πρέπει να ελέγξουν την επιτυχή αποστολή της δήλωσής τους αλλά και την επιτυχή καταχώρησή της μετά από ένα μήνα καθώς και λίγο πριν την εξεταστική περίοδο.