Αρχική Σελίδα Ανακοινώσεις ΔΙΟΡΘΩΤΙΚΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2020-2021

PostHeaderIcon ΔΙΟΡΘΩΤΙΚΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2020-2021

Ανακοινώνεται ότι το σύστημα δηλώσεων μαθημάτων θα ανοίξει ξανά (και για τελευταια φορά για το χειμερινό εξάμηνο) κατά το διάστημα από Τετάρτη 25/11/2020 έως και Τρίτη 01/12/2020, προκειμένου οι φοιτητές του Τμήματος να προβούν σε διορθωτικές δηλώσεις μαθημάτων.

*Είναι προτιμότερο οι δηλώσεις να γίνονται κατά τις απογευματινές ώρες από ηλεκτρονικό υπολογιστή και όχι από κινητό.

*Σε κάθε περίπτωση οι φοιτητές/τριες πρέπει να ελέγξουν την επιτυχή αποστολή της δήλωσής τους αλλά και την επιτυχή καταχώρησή της μετά από ένα μήνα καθώς και λίγο πριν την εξεταστική περίοδο.