Αρχική Σελίδα Ανακοινώσεις Εκδήλωση, Τετάρτη 2 Μαρτίου, ώρα 11.00, στο μεγάλο αμφιθέατρο του ΤΕΙ

PostHeaderIcon Εκδήλωση, Τετάρτη 2 Μαρτίου, ώρα 11.00, στο μεγάλο αμφιθέατρο του ΤΕΙ

Στα πλαίσια της ενημέρωσης των φοιτητών μας σε θέματα επαγγελματικής αποκατάστασης, το Τμήμα προσκάλεσε πέντε (5) αποφοίτους του, οι οποίοι εργάζονται σε διακεκριμένες θέσεις στην Ελλάδα και στο εξωτερικό, για να μιλήσουν για την εμπειρία τους σε θέματα εύρεσης εργασίας, συνθηκών εργασίας, επαγγελματικών προοπτικών, κλπ.
Η εκδήλωση θα γίνει την Τετάρτη 2 Μαρτίου 2011, ώρα 11.00, στο μεγάλο αμφιθέατρο του ΤΕΙ. Μετά τις εισηγήσεις θα ακολουθήσει συζήτηση.
Προσκεκλημένοι είναι οι φοιτητές του Τμήματος Τεχνολογίας Πετρελαίου και Φυσικού Αερίου καθώς και κάθε ενδιαφερόμενος φοιτητής άλλων Τμημάτων του ΤΕΙ.